Nedělní besídka

Nedělní besídka je setkáním dětí ve věku od 2 do 13 let. Scházíme se pravidelně každou neděli v 9:00 souběžně s bohoslužbami. Na našich setkáních zpíváme společně dětské písně, které oslavují Pána Ježíše, učíme se modlit a taky hrajeme různé hry, při nichž se můžeme lépe poznat. Jelikož je mezi námi dost velký věkový rozdíl, po společném programu se dělíme na 2 skupinky, mladší děti (předškolní a 1. třída) a starší děti (od 2. do 7. třídy). V těchto skupinkách pak posloucháme vyprávění biblických příběhů.

Občas se účastníme bohoslužeb. O vánocích, velikonocích a na Den matek předvádíme na bohoslužbách krátký program (písně, básničky nebo scénku) pro naše rodiny a známé.

Kromě pravidelných nedělních setkání podnikáme i jiné aktivity. O letních prázdninách jezdíme na 6-ti denní táborový pobyt, který se koná na různých místech (Nýdek, chata „Pod lípou“, Orlová, Ropice, Týra..). Na táboře nás bývá kolem 25 dětí, a proto jsme rozděleni do menších skupinek. Každá skupinka má své vedoucí, kteří se o nás starají a připravují pro nás zajímavý a pestrý program. Hlavním cílem tábora je, abychom se učili lépe znát Boha a při tom spolu hrajeme hry, soutěžíme a účastníme se různých atrakcí. Na podzim pak můžeme oživit své vzpomínky na léto na potáborovém setkání.

Moc rádi mezi sebou přivítáme nové kamarády, a proto se neboj a připoj se k nám!

← Zpět