Kluby pro děti

 

Klub hry na sopránovou zobcovou flétnu

 Vážení rodiče, dovolujeme si Vám nabídnout možnost zajímavého trávení volného času pro Vaše děti. Konkrétně se jedná o klub hry na sopránovou zobcovou flétnu. Výuka by probíhala v budově Slezské církve evangelické a. v. Nebory v úterky od 15:30 do 16:30. Klub je určen dětem, které věkově spadají do kategorie žáků základních škol. Klub svým rozsahem nesupluje výuku na základních uměleckých školách. Po získání základních dovedností ve hře na nástroji se budeme zaměřovat také na hru v souboru. Předpokládá se, že zájemci budou mít nebo si zakoupí vlastní flétnu a potřebné noty. Součástí klubu bude i krátké zamyšlení nebo biblický příběh a modlitba. První setkání se uskuteční v úterý 2. 10. 2018 (sraz před budovou SCEAV Nebory). Výuka bude probíhat každý týden mimo svátky a dny školních prázdnin až do května roku 2019. Výuka na klubu je zdarma, platí se pouze symbolická částka na provoz a vytápění využívaných místností (200 Kč na pololetí). V případě Vašeho zájmu prosím odevzdejte vyplněnou přihlášku do kanceláře SCEAV Nebory (po bohoslužbách) nebo ji zašlete poštou na adresu: Slezská církev evangelická a. v., Nebory 437, 739 61 Třinec.

                                            S úctou a pozdravem Tomáš Waclawek

Přihláška ke stažení ZDE

English club

Milí rodiče, dovoluji si Vás informovat o vzniku klubu angličtiny pro Vaše děti (od 6 do 11 let), který bude probíhat od října 2018 v kostele v Neborech. Každé úterý se budeme scházet a společně s Denise Schlesselman, která pochází z USA, se budeme formou písniček, her a příběhů učit angličtinu.

První klub se bude konat 2.10.2018 v 15 hod (pro děti od 6 do 8 let) a pak v 16 hod (pro děti od 9 do 11 let). Každý klub bude v ceně 25 Kč.

Své děti můžete přihlásit odpovědí na tento email: anetahracka@gmail.com

S přáním požehnaného dne,
Aneta Hracká

Pozvánka ke stažení ZDE

 

Nedělní besídka

Nedělní besídka je setkáním dětí ve věku od 2 do 13 let. Scházíme se pravidelně každou neděli v 9:00 souběžně s bohoslužbami. Na našich setkáních zpíváme společně dětské písně, které oslavují Pána Ježíše, učíme se modlit a taky hrajeme různé hry, při nichž se můžeme lépe poznat... čti více